Esenciální oleje DoTERRA

(CPTG) Certifikované čisté esenciální oleje terapeutické třídy firmy dōTERRA představují nejbezpečnější, nejčistší a nejléčivější esenciální oleje, které jsou v současné době dostupné.
Jedná se o 100% přírodní silice - nejsou mastné jako většina prodávaných olejů a po chvilce se odpaří, vzhledem ke své těkavé povaze. To je známkou jejich vysoké (terapeutické) kvality, bez dalších přídavných a chemických látek.
Jsou jemně a odborně vydestilované z rostlin, které byly vypěstované zkušenými pěstiteli v různých částech světa a sklizené ve správném čase a odpovídajícím způsobem. Jen v případě splnění těchto podmínek mohou mít esenciální oleje optimální složení a maximální účinnost.
Esenciální oleje se dají použít na širokou škálu emočních a fyzických potíží. Můžeme je používat jednotlivě nebo ve směsích. Běžně se užívají 3 základními způsoby : aromaticky (rozptylováním do vzduchu), lokálně na kůži nebo vnitřně jako potravinový doplněk. Rozptylování esenciálních olejů navíc čistí vzduch od nežádoucích pachů a patogenních mikroorganismů.
Aromaterapie je založená na předvídatelných reakcích našeho těla na jednotlivé čichové vjemy. Některé oleje mají po rozptýlení do vzduchu velmi stimulují účinek, zatímco jiné tiší a zklidňují.
Některé z olejů budete mít možnost vyzkoušet i zakoupit ve studiu nebo objednat z katalogu.