Od července do září lze ve studiu navštěvovat LETNÍ JÓGU, A TO KAŽDÉ ÚTERÝ OD 19 HODIN (75min.) PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE 
Z organizačních důvodů se prosím přihlašujte alespoň 24h předem! děkuji
Vlastní podložky na trávník s sebou. Přístupné pro všechny.
 
NOVÉ KURZY ZAČNOU OPĚT AŽ OD 1. ŘÍJNA 2019. Přihlašování spuštěno! 
(Sledujte prosím podmínky přihlašování v záložce REZERVACE)

 

ÚTERÝ

18:00 - 19:00 JEMNÁ JÓGA

Jemná jóga je vhodná pro všechny, kteří chtějí protáhnout své tělo a příjemně se prodýchat a posílit. Jednotlivým asánám Petra věnuje dostatek laskavé pozornosti, proto je lekce vhodná i pro začátečníky. Lekci ráda doplňuje hudbou různých žánrů, která nechá splynout dech, pohyb a emoce a čtením poezie či úryvků z různých textů.
 

19:30 - 20:40 POWERJÓGA (70min)

Plynulé přecházení mezi asánami, spolu s dechem, s cílem uvolnění a protažení svalu. Práce na posílení středu těla a současné posílení končetin. Provázání dynamické části, ale také uvolnění a následná práce s dechem. Cílem je sebepoznání a lepší hybnost. Vyrovnání dysbalance a zvýšení celkové kondice. Jedná se o dynamičtější formu lekce.
 

STŘEDA 

16:30 - 17:30 DĚTSKÁ JÓGA S ANGLIČTINOU 7-11 LET /NEBO V PŘÍPADĚ ZÁJMU TEENS JÓGA

Jóga pro děti je krásným nástrojem jak posílit a protáhnout často zkrácené svaly, naučit děti správným návykům v držení těla. Pomůže zklidnit ´rozdováděné´ děti, najít soustředění, podpořit jejich sebevědomí. Jóga pomáhá utužovat zdraví dětí i dospělých, vede ke zdravému způsobu života, probouzí v dětech radost a lásku nejen k sobě, ale i k okolí, protože harmonicky rozvíjí všechny jeho složky – zdraví tělesné, duševní, duchovní i sociální. Propojení cizího jazyka s pohybem je nejsnadnější cestou jak prolomit jazykovou bariéru a získat k němu pozitivní přístup, chcete-li ´škola hrou´. Lekce vedena z části v angličtině, ne striktně. Pouze tak, aby děti rozuměly a pozice prováděly správně a bezpečně. Hravou formou, s pomocí jógových karet apod. Lekce trvá cca 45-55min v závislosti na jejich koncentraci, náročnosti lekce a délky relaxace. 

18:00 - 19:10 ZDRAVOTNÍ / TERAPEUTICKÁ JÓGA (70min)

Každé tělo je jiné - v jeho tvaru, síle, pružnosti, mobilitě, výšce, hmotnosti, napětí, energetické úrovni a schopnostech v daném okamžiku. Terapeutická / zdravotní jóga je způsob, jak zvýšit vaše povědomí o všech těchto proměnných. Jen vy víte, jaké to je, být ve vašem těle. V hodinách zdravotně-terapeutické jógy lektor přizpůsobuje instrukce a praxi jógy každému tělu v bezpečném, pohodlném a smysluplném způsobu. Terapeutická jóga je přístupná všem, bez ohledu na to, v jakém stavu je vaše tělo v daném okamžiku. Cvičení terapeutické jógy se ukázalo jako velmi užitečné pro těhotné ženy, sportovce, lidi s jakýmikoli fyzickými omezeními / slabostmi, stejně jako pro starší lidi.

19:30 - 20:30 FIT JÓGA

Lekce bude zaměřena v duchu hathajógy s prvky vinyasy. V počátku lekce se budeme věnovat správné technice dýchání, rozhýbání těla, svalové práci uvnitř těla (viz posílení pánevního dna). Do pozdravu slunce pak budeme postupně dosazovat základní dynamické pozice bojovníků, z nichž budeme dále vytvářet rozvíjející sekvence a příbuzné ásány. Lekci vždy zakončíme šavásánou (relaxační pozicí). Přiměřeně silová lekce na protažení celého těla a rozproudění prány (energie) ve vašem těle. Lekce je vhodná i pro začátečníky.
 
 

ČTVRTEK

18:00 - 19:15 Meditační setkávání s Míšou

Naplňte se láskou, radostí a hlubokým klidem při našich večerních setkáváních s meditací, fyzickým cvičením a povídáním.
Pravidelné večerní meditace se slunečním bubínkem, duchovní povídání o vašich aktuálních tématech, a jemné fyzické cvičení pro uvolnění těla i mysli, rozproudění energie v těle a hlubokou relaxaci fyzickou i duševní.
Každý večer může být trošku jiný, ale cíl bude vždy stejný. Hluboké uvolnění, načerpání sil a nové energie, očištění od všech negativních energií a emocí a pocit radosti a naplnění.
Pozn. Michaela Moravcová - Spirituální léčitelka, masážní terapeutka a průvodkyně rodinnými konstelacemi. Pomáhá lidem uzdravit svůj život a otevřít se lásce.

19:30 - 20:30 JEMNÁ VINYASA

Pro Renatu byla jóga na začátku „jenom“ cvičení těla. Dnes je melodií, na které se nese každý svůj den. Kromě praxe jógy se věnuje meditacím vipassana, které vycházejí z theravadoveho buddhismu a v lekcích je možné tenhle aspekt vnímat. Lekce jsou postavené na propojení pohybu a dechu v dynamickém duchu. Jejím záměrem je podat jógu jako meditaci v pohybu...a k tomu vede dlouhá cesta.
 
 

CENY na období od 1.10. - 12.12.2019 (kurz 11 lekcí) 

Kurz 60min/ lekce - 1430 Kč,  (Jednorázová lekce 150Kč)
Kurz 70min/ lekce - 1540 Kč  (Jednorázová lekce 160Kč)
Kurz dětské jógy - 1650 Kč
Meditační setkávání 75 min/ 5 cyklů/ 900kč  (Jednorázová lekce 200Kč)
 
SLEVA 10% na druhý kurz!
 
pozn. Otevření kurzu je podmíněno minimálním počtem lidí, proto ve studiu upřednostńujeme předplacený (cenově zvýhodněný) kurz!!
 
Bankovní spojení:
Číslo účtu :1580172013/3030 nebo platba v hotovosti ve studiu.