Lekce přes léto - záložka AKCE!

Nové kurzy od září 2018 začnou v týdnu od 10.9.2018 (pondělí) a potrvají 14 týdnů.

 

ÚTERÝ

10:00 - 11:00 JÓGA PRO MAMINKY s malými dětmi

Jemná jóga pro všechny maminky, které se chtějí protáhnout, narovnat bolavá záda a přijít na jiné myšlenky :) Spící miminka mohou zůstat v kočárku na zahradě, kde na ně v klidu uvidíte. Pro starší děti (cca do 3 let) budou k dispozici hračky, které je snad alespoň na větší část hodiny zabaví :) Vývoj lekce bývá nepředvídatelný, ale cílem se bude prodýchat, protáhnout, uvolnit blokády, které nás trápí v mateřství, posílit pánevní dno a nakonec umožnit dětem, aby v nás viděly ten správný příklad! :) Po lekci je možné dětem ohřát oběd.

18:00 - 19:00 JEMNÁ JÓGA 

Jemná jóga je vhodná pro všechny, kteří chtějí protáhnout své tělo a příjemně se prodýchat a posílit. Jednotlivým asánám Petra věnuje dostatek laskavé pozornosti, proto je lekce vhodná i pro začátečníky. Lekci ráda doplňuje hudbou různých žánrů, která nechá splynout dech, pohyb a emoce a čtením poezie či úryvků z různých textů.
 

19:20 - 20:20 VINYASA FLOW JÓGA 

Vinyasa klade důraz na plynutí jogových asán s dechem. Jedná se o dynamičtější formu lekce.
 

STŘEDA 

18:00 - 19:00 HATHA JÓGA nejen pro začátečníky

Lekce na harmonizaci energií a hormonů s cílem dosažení klidu v mysli. Pozdravy slunce protkané posilovacími a protahovacími asánami. Dýchací techniky či pranájáma nebude chybět v úvodu lekce, techniky koncentrace a vnitřní introspekce k navnímání svých těl a energií. V závěru aroma relaxace. Lekce je určena pro ty, kteří chtějí začít vnímat signály svého těla. Začátečníci předejdou zraněním z přeceněných sil, pokročilí prohloubí svoji praxi a lidé se zdravotními omezeními zjistí, že i přesto mohou praktikovat jógu, vlídně a ohleduplně ke svému stavu těla.

19:20 - 20:20 FIT JÓGA

Lekce bude zaměřena v duchu hathajógy s prvky vinyasajógy. V počátku lekce se budeme věnovat správné technice dýchání, rozhýbání těla, svalové práci uvnitř těla (viz posílení pánevního dna). Do pozdravu slunce pak budeme postupně dosazovat základní dynamické pozice bojovníků, z nichž budeme dále vytvářet rozvíjející sekvence a příbuzné ásány. Lekci vždy zakončíme šavásánou (relaxační pozicí). Přiměřeně silová lekce na protažení celého těla a rozproudění prány (energie) ve vašem těle. Lekce je vhodná i pro začátečníky.
 
 
ČTVRTEK
 

19:00 - 20:15 ASHTANGA VINYÁSA

Každá lekce je sestavená z ásan (cviků), pranajámy (dechových cvičení) a relaxace. Na začátku kurzu
 
se budeme věnovat podrobněji sestavě Surya namaskar A a B, dechu Udžají a postupně budeme
 
přidávat další ásany. Věřím, že si společně užijeme čas věnovaný pro sebe i pro skupinu.
Každá lekce je sestavená z ásan (cviků), pranajámy (dechových cvičení) a relaxace. Na začátku kurzu se budeme věnovat podrobněji sestavě Surya namaskar A a B, dechu Udžají a postupně budeme přidávat další ásany. Do sestav budou integrovány i prvky z hatha jógy tak, aby se co nejvíce napomohlo správné praxi skupiny. Tahle kombinace se vždy opírá o ashtangovou kostru, takže můžete očekávat lekci v dynamickém duchu. Lekce vhodná i pro začátečníky.
 
CENY : (14 týdnů)
 
Kurz 60min/ lekce - 1680 Kč  (Jednotlivá lekce 140Kč)
Kurz 75min/ lekce - 1820 Kč  (Jednotlivá lekce 150Kč) pozn. Ashtanga
Jóga pro maminky s dětmi - Jednotlivá lekce 130Kč / 60min (rezervace předem)