Nové kurzy od 11. září 2018 potrvají 14 týdnů.   

!Stále volná místa!

 

ÚTERÝ

10:00 - 11:00 JÓGA PRO MAMINKY s malými dětmi (rezervace)

Jemná jóga pro všechny maminky, které se chtějí protáhnout, narovnat bolavá záda a přijít na jiné myšlenky :) Spící miminka mohou zůstat v kočárku na zahradě, kde na ně v klidu uvidíte. Pro starší děti (cca do 3 let) budou k dispozici hračky, které je snad alespoň na větší část hodiny zabaví :) Vývoj lekce bývá nepředvídatelný, ale cílem se bude prodýchat, protáhnout, uvolnit blokády, které nás trápí v mateřství, posílit pánevní dno a nakonec umožnit dětem, aby v nás viděly ten správný příklad! :) Po lekci je možné dětem ohřát oběd.

18:00 - 19:00 JEMNÁ JÓGA 

Jemná jóga je vhodná pro všechny, kteří chtějí protáhnout své tělo a příjemně se prodýchat a posílit. Jednotlivým asánám Petra věnuje dostatek laskavé pozornosti, proto je lekce vhodná i pro začátečníky. Lekci ráda doplňuje hudbou různých žánrů, která nechá splynout dech, pohyb a emoce a čtením poezie či úryvků z různých textů.
 

19:20 - 20:20 VINYASA FLOW JÓGA 

Plynulé přecházení mezi asánami, spolu s dechem, s cílem uvolnění a protažení svalu. Práce na posílení středu těla a současné posílení končetin. Provázání dynamické části, ale také uvolnění a následná práce s dechem. Cílem je sebepoznání a lepší hybnost. Vyrovnání dysbalance a zvýšení celkové kondice. Jedná se o dynamičtější formu lekce.
 

STŘEDA 

17:00 - 18:00 DĚTSKÁ JÓGA S ANGLIČTINOU 8-11 LET

Jóga pro děti je krásným nástrojem jak posílit a protáhnout často zkrácené svaly, naučit děti správným návykům v držení těla. Pomůže zklidnit ´rozdováděné´ děti, najít soustředění, podpořit jejich sebevědomí. Jóga pomáhá utužovat zdraví dětí i dospělých, vede ke zdravému způsobu života, probouzí v dětech radost a lásku nejen k sobě, ale i k okolí, protože harmonicky rozvíjí všechny jeho složky – zdraví tělesné, duševní, duchovní i sociální. Propojení cizího jazyka s pohybem je nejsnadnější cestou jak prolomit jazykovou bariéru a získat k němu pozitivní přístup, chcete-li ´škola hrou´. Lekce vedena v angličtině, hravou formou za pomoci jazyk.pomůcek, jógových karet. Lekce trvá cca 45-55min v závislosti na jejich koncentraci, náročnosti lekce a doby relaxace. 
Od 3.10. kurz 10 týdnů á 1500 Kč
 

19:20 - 20:20 FIT JÓGA

Lekce bude zaměřena v duchu hathajógy s prvky vinyasajógy. V počátku lekce se budeme věnovat správné technice dýchání, rozhýbání těla, svalové práci uvnitř těla (viz posílení pánevního dna). Do pozdravu slunce pak budeme postupně dosazovat základní dynamické pozice bojovníků, z nichž budeme dále vytvářet rozvíjející sekvence a příbuzné ásány. Lekci vždy zakončíme šavásánou (relaxační pozicí). Přiměřeně silová lekce na protažení celého těla a rozproudění prány (energie) ve vašem těle. Lekce je vhodná i pro začátečníky.
 
 
ČTVRTEK
 

19:00 - 20:15 VINYASA s Renatou

Každá lekce je sestavená z ásan (cviků), pranajámy (dechových cvičení) a relaxace. Na začátku kurzu
 
se budeme věnovat podrobněji sestavě Surya namaskar A a B, dechu Udžají a postupně budeme
 
přidávat další ásany. Věřím, že si společně užijeme čas věnovaný pro sebe i pro skupinu.
Očekáváte od jógy protažení těla a relax pro mysl, ale zároveň máte rádi i výzvy? Tak právě pro vás je vinyasa jóga tá pravá! Čeká na vás více pozic, které na sebe plynule navazují. Tělo uvolníte, protáhnete a rovněž posílíte. Společně s dechem rozžehnete oheň ve vašem těle, který startuje trávení, podporuje imunitu a má celkově pozitivní dopad na metabolizmus. Vše s respektem k vaši (ne)pokročilosti. Opravdu se nemusíte obávat, že lekce není pro vás. Do pozic vám ráda pomůžu, nebo navrhnu dostupnější variantu. A tak pokud nemáte vážné zdravotní problémy, tak jste na správném místě.
 
 
CENY : (14 týdnů)
 
Kurz 60min/ lekce - 1680 Kč  (Jednotlivá lekce 140Kč)
Kurz 75min/ lekce - 1820 Kč  (Jednotlivá lekce 150Kč) pozn. Vinyasa s Renatou
Jóga pro maminky s dětmi - Jednotlivá lekce 130Kč / 60min (rezervace předem)