NOVÉ KURZY OD 12.4. 2018

 

ÚTERÝ

10:00 - 11:00 JÓGA PRO MAMINKY s malými dětmi

Jemná jóga pro všechny maminky, které se chtějí protáhnout, narovnat bolavá záda a přijít na jiné myšlenky :) Spící miminka mohou zůstat v kočárku na zahradě, kde na ně v klidu uvidíte. Pro starší děti (cca do 3 let) budou k dispozici hračky, které je snad alespoň na větší část hodiny zabaví :) Vývoj lekce bývá nepředvídatelný, ale cílem se bude prodýchat, protáhnout, uvolnit blokády, které nás trápí v mateřství, posílit pánevní dno a nakonec umožnit dětem, aby v nás viděly ten správný příklad! :) Po lekci je možné dětem ohřát oběd.
Jednotlivá lekce 120Kč / 60min (rezervace)
 

19:00 - 20:00 JEMNÁ JÓGA

Kurz 10 lekcí / 60min / 1200 Kč od 17.4.2018
Jemná jóga je vhodná pro všechny, kteří chtějí protáhnout své tělo a příjemně se prodýchat a posílit. Jednotlivým asánám Petra věnuje dostatek laskavé pozornosti, proto je lekce vhodná i pro začátečníky. Lekci ráda doplňuje hudbou různých žánrů, která nechá splynout dech, pohyb a emoce a čtením poezie či úryvků z různých textů.
Jednotlivá lekce 140 Kč (pro doplnění kurzu)
 

STŘEDA 

19:15 - 20:15 FIT JÓGA

Kurz 10 lekcí / 60min / 1200 Kč od 18.4.2018
Lekce bude zaměřena v duchu hathajógy s prvky vinyasajógy. V počátku lekce se budeme věnovat správné technice dýchání, rozhýbání těla, svalové práci uvnitř těla (viz posílení pánevního dna). Do pozdravu slunce pak budeme postupně dosazovat základní dynamické pozice bojovníků, z nichž budeme dále vytvářet rozvíjející sekvence a příbuzné ásány. Lekci vždy zakončíme šavásánou (relaxační pozicí). Přiměřeně silová lekce na protažení celého těla a rozproudění prány (energie) ve vašem těle. Lekce je vhodná i pro začátečníky.
Jednotlivá lekce 140 Kč (pro doplnění kurzu)
 
ČTVRTEK
 

19:00 - 20:15 ASHTANGA VINYÁSA

 
Kurz 11 lekcí / 75min / 1430 Kč od 12.4.2018
Každá lekce je sestavená z ásan (cviků), pranajámy (dechových cvičení) a relaxace. Na začátku kurzu
 
se budeme věnovat podrobněji sestavě Surya namaskar A a B, dechu Udžají a postupně budeme
 
přidávat další ásany. Věřím, že si společně užijeme čas věnovaný pro sebe i pro skupinu.
Každá lekce je sestavená z ásan (cviků), pranajámy (dechových cvičení) a relaxace. Na začátku kurzu se budeme věnovat podrobněji sestavě Surya namaskar A a B, dechu Udžají a postupně budeme přidávat další ásany. Do sestav budou integrovány i prvky z hatha jógy tak, aby se co nejvíce napomohlo správné praxi skupiny. Tahle kombinace se vždy opírá o ashtangovou kostru, takže můžete očekávat lekci v dynamickém duchu. Lekce vhodná i pro začátečníky.
 
Jednotlivá lekce 150 Kč (pro doplnění kurzu)